تبلیغات
:: Barge-Sabz :: - عید و ... !

وبلاگ من

صفحه اصلی

ایمیل من

 

برگ سبز را به صفحه علاقمندیهایتان اضافه کنید          برگ سبز رو صفحه خانگی خود کنید


نویسنده

كمیل(110)


موضوعات

دلستان(49)
طنزستان(2)
عمومستان(58)
اسطورستان(2)


صفحات


مطالب پیشین

بازخوانی

محالات

کز هر چه در خیال من آمد ، نکوتری ..

بهار 93

دروغگو دشمن خداست

سکوت چه زیباست

جای ملال

جستجودوستان


فهیمه
نیــکاح
دختر بابا
قطعه 26
مهمونــی
هنرکده ژینا
علی نــادری
هنر تزئینات؛ الهه
کودکی که خدا را می‌دید
ببین مهسا چقدر تنهاست
:: پــــوروا - قلب مازندران ::


آمار وبلاگ ..

بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
کل بازدیدها : :
برگ سبز :من در کلوپعید و ... !   ( دلستان , )

 

... نفس عمیقی می کشم. همه چیز بوی تو را دارد. کلمه کلمه حرفهایم، لحظه لحظه نفسهایم، ذره ذره نگاه هایم، جای جای وجودم تو را مرور می کنند.

به آسمان نگاه می کنم ... . حالا مانده ام با کوچه ها چه کنم. کوچه ها هم بوی غربت تو را می دهند. هر چه نگاه می کنم، کوچه ها بن بست هستند. راستش را بگو روی بال کدام فرشته بودی که از این بن بست پریدی؟ کاش مرا هم با خود برده بودی.

تو برای من نورانی ترین کهکشان آسمان عشقی. من پرنده اسیری بودم که در خود به اسارت مانده بودم. دیدن تو، مرا از خودم آزاد کرد و در تو اسیر نمود. و حالا با این همه اسارت احساس می کنم که آزادترین انسان روی زمین هستم. من با یاد تو آزادم، حتی اگر هر شب تو را گریه کنم.

سکوتی غریب اطرافم را فرا گرفته است. همه چیز در سکوت دم کرده است، انگار زمان از حرکت باز ایستاده است. تو که فراموشم کنی، دیگر زمان را می خواهم چه کار؟ زندگی را می خواهم برای چه؟ می خواهم به زودی ببینمت، کنار چهار راه دلتنگی، خیابان تنهایی، کوچه دوستی، بن بست عشق، پلاک محبت. یادت باشد من ساعت دلتنگی، یک ربع مانده به دلهره، منتظرت هستم. اگر خواستی می توانی یک ساعت قبل از حرکت برایم زنگ بزنی تا با هم هماهنگ شویم. می خواهم برای دیدنت، یک سبد بوسه، یک عدد سیب سرخ بیاورم و جانمازی که پر از عطر محبت باشد.

تو هم اگر دوست داشتی برایم هدیه ای بیاور! خودت را با آن نگاه نجیبت. نگاهی که از حادثه عشق سرشار است. می خواهم خودِ خودت را بیاوری. می خواهم در نگاهت، حادثه عشق را دوباره مرور کنم. می خواهم از دیدن دوباره ات، دوباره عاشق شوم، می خواهم نفس عمیقی بکشم. و در حالی که در نگاهم نگاه می کنی، با تمام شادی ای که وجودم را سرشار می کند، بگویم: " سلام ".

می خواهم جواب سلامت را با آن غرور همیشگی ات بشنوم. راه رفتن در کنار تو به من آرامش میدهد. تمام وجودم را وقف تو می کنم، حس عجیبی وجودم را فر ا می گیرد، وقتی که در کنارت هستم. مغرور می شوم و دوست دارم نقش دوستی مان را بر آسمان آبی خدا نقش کنم تا همه بندگانش بدانند که دوستی و دوست داشتن لذتی دارد که با هیچ چیزی در دنیا قابل قیاس نیست. دوست داشتن میوه شیرین صداقت است. دوستی های صادقانه به چنان لذت زایدالوصفی می انجامند که جز برای طرفین دوستی قابل فهم نیست.

سلام سبز

 

اول شاید یه نسیم خنک دوست داشتنی باشه که صورتت رو نوازش می کنه و موهات را نرم میریزه روی پیشونیت.

با یه آسمان آبی تر از دیروز و چند تکه ابر سفید و یه بهونه جدید، یه طعم شیرین برای اینکه ته دلت رو قلقلک بده تا احساس خاصی پیدا کنی. خاطره انگیزترین روزهات رسیده. بلند شو، نگاه کن. جوانه های سبزی که تا دیروز نبودند و امروز دوست داشتنی اند. بهار به تخم چشمات می دمه. بهار، بهار، بهار ...

نوروز، روز "نو" می آد. همون روزی که آدم آفریده شد. این همه گلهای زیبا، این همه برگهای سبز، این همه آوای دلنشین و این همه زیبایی، هفت سین هایی که سال به سال می مونند و کهنه و قدیمی نمی شن. یا مقلب القلوبی که اشکهات رو به روی گونه هات سرازیر می کنه و ماهی سرخی که طبق یک باور قدیمی، لحظه تحویل درجا می ایسته و تکون نمی خوره. ... عید اومد، بهار اومد. سلام من به شما و این سبزی وجود ...

هر روزتان نوروز :::: نوروزتان پیروز

************************************************************************************

... سلام من به شما و این سبزی وجود!

حالو و احوال، خوب بودین بهتر شدین؟ دلم خیلی واستون تنگ شده، حوصلم دیگه سر رفته بود! ...  حالا هم عید و وقت شادی، البته از یه چیز نباید بگذریم! اونم اربعین حسینیه، خب همین ... از همتون تشکر میکنم بخاطر لطفی که بهم داشتین از همه مخصوصن ... دیوار! (نگم بهتر تره!) ... بعدشم وقتی میائین کامنت میزارین به این مخصوصن کلید نکنین!! ...

امیدوارم روزهای خوش و شادابی داشته باشین + داشته باشم! منم مثه اینکه آدمما! ... راستی یه تشکر ویژه از بلالـــــــی کنم بخاطر تکمیل کار قالب وبلاگم! ... در ضمن قالب جدیدو دارین دیگه!؟ ... بعد همین دیگه!

فعلن، تا ببینم کی میشه! ...  :::عید 85 مبارکتون باشه:::

برگ سبزی از کمیل :  
شنبه بیست و هفتم اسفند 1384  ، ساعت 09:03